Bioteq

Bioteq’i peamine tegevusala on hobuvarustuse tootmine. Bioteqi kõik tooted valmivad biotaanist, mis on väga vastupidav, vee-, kulumis- ja niiskuskindel ning paindlik, kerge ja tugev materjal. Peale selle on see ilus ja värvivalik on samuti lai.

Materjali on väga kerge hooldada ja puhastada. Bioteqi tooted aitavad teha nii hobuse kui ka ratsaniku elu mugavamaks ja turvalisemaks. Esialgu oleme pühendunud valjaste ja päitsete arendamisele ning tootmisele. Toode valmib täielikult käsitööna, mille tulemusel saavutatakse hea kvaliteet. Tootearenduses teeme tihedat koostööd selle ala spetsialistidega. Loodame väga, et leiate endale sobiva Bioteq valjaste, päitsete, ratsmete ja rinnarihmade seast ning et suudame Teie vajadused täita.

Lisaks hobuvarustusele on Bioteq kollektsioonis ka koerarihmad.

VALJAD

Valjad on väga vastupidavad ja hallituskindlad ning ei ima niiskust. Mustuse ja tolmu saab lihtsasti veega eemaldada. Ainult mõne sekundiga saate muuta valjad päitseteks. Üks suurus sobib kõigile.

PÄITSED

Igale ilmale sobivad päitsed. Need on tugevad ja mugavad ning neid on väga kerge puhastada. Ei ima niiskust ega lõhna. Need on ka reguleeritavad, tänu millele sobib üks suurus kõigile.

BETA PÄITSED

Beta päitsed on kerged ja mugavad hobusele. Need näevad välja ja tunduvad nagu oleks nahk. Need on ilmastiku kindlad ning ei hallita.

RATSMED

Mugavad ja kerged ratsmed. Need on hobuse higi ja vihmakindlad. Ratsmed on kaetud libisemisvastase kummiga.

JALUSERIHMAD

Need jaluserihmad on tehtud Biothane’ist. Nende värv ei hääbu ja on vastupidavad. Biothane’ist jaluserihmad ei hallita, kuiva kõvaks ja on kerge puhastada. Ja kõige lõpuks on need värvid suurepärased. Kestuvratsutajate lemmikud.

CONWAY LOOP JALUSERIHMAD

Need jaluserihmad on tehtud Biothane’ist. Nende värv ei hääbu ja on vastupidavad. Biothane’ist jaluserihmad ei hallita, kuiva kõvaks ja on kerge puhastada. Ja kõige lõpuks on need värvid suurepärased. Kestvusratsutajate lemmikud.

RINNARIHM / MARTINGALI KAHVEL

Rinnarihm, mida saate vajaduse järgi reguleerida. Pehmendused tagavad hobuse mugavuse ja vähendavad hõõrumist. Rinnarihmaga on kaasas ka martingali kahvel.


15497641_1368117543207101_1449542063_n

KOERA KAELARIHMAD

100 % Veekindel, väga vastupidav ja haisu vaba. EI hallita! Mustuse saab eemaldadA vee ja seebiga. Ainuke koerarihm mida sa eales vajad! Erksad värvid!

9.90